Rezervační systém Sdiary

Webová aplikace pro rezervaci služby online z webového prohlížeče. Vaši zákazníci se mohou kdykoli objednat pohodlně z počítače, tabletu nebo mobilu. Sami si jednoduše vyberou volný termín. Pracujte efektivněji s online rezervačním systémem Sdiary. Rezervační stránka nabídne zákazníkům služby a volné termíny.

O webové aplikaci Sdiary

Online rezervační systém je webová aplikace, která umožňuje z webové stránky výběr volného termínu pro rezervaci nebo objednání vybrané služby. Zákazník se může objednat jednoduše přes internet přímo z webové stránky provozovatele služby.

Nastavení služeb

Velkou výhodou rezervačního systému Sdiary je možnost u každé služby individuálně nastavit pravidla za kterých je možné se objednat a to včetně nastavení textů pro informační SMS a emailové zprávy. U každé služby také můžete nastavit zda se mohou objednat všichni návštěvníci webu nebo jenom registrovaní zákazníci. Registrovaný zákazník je zákazník kterému jste zaslali pozvánku do e-mailové schránky.

Nastavení účtů (pracovníků)

V rezervačním systém můžete vytvořit i další účty pro které je možné provést rezervaci. První účet při založení účtu sdiary je vždy Admin. Tento účet má veškerá práva pro používání sdiary. Může i vytvořit další účty pro objednání. Všechny účtu mají svoje vlastní přístupové údaje do systému pro čtení a práci s termíny. Každému účtu lze individuálně nastavit pracovní dobu i dny ve kterých nepracuje. V nastavení každé služby určíte účty (pracovníky) ke kterým je možné se objednat. Lze i nastavit výběr služby bez výběru pracovníka. V takovém případě se služba přidělí jednomu vybranému účtu.

Sdiary

Informační SMS a e-mailové zprávy

Rezervační systém umí automaticky odesílat informační SMS a emailové zprávy zákazníkům podle nastavení každé služby. Lze i nastavit odesílání SMS a emailu pracovníkovi účtu. SMS zprávy obsahují informace s potvrzením rezervace, informaci o blížícím se termínu, informaci o změně termínu, informaci o zrušení termínu. Časy a texty všech zpráv je možné nastavit a napsat pro každou službu samostatně. Sdiary umožňuje zákazníkovi na informační správy odpovědět. Tato zpráva se zobrazí v kalendáři u termínu nebo i se odešle jako email přidělenému pracovníkovi.

Pro koho je vhodný rezervační systém Sdiary?

Rezervační systém je vhodný zejména pro všechny druhy služeb u kterých je potřeba před návštěvou se dopředu objednat. Při objednání služby systém nevyžaduje žádnou aktivitu od provozovatele služby a tím šetří jeho čas. Díky automatickému odesílání informačních SMS a e-mailových zpráv minimalizuje nepříjemné situace ve kterých se zákazník z jakéhokoliv důvodu nedostaví na objednaný termín.

Jak si mohu založit účet Sdiary

Sdiary účet si můžete založit na webu sdiary.cz. každý nový účet je na vyzkoušení zcela zdarma se všemi funkcemi bez omezení po dobu 14 dní.

Následně můžete Sdiary používat zcela bezplatně v tarifu Free. V tomto tarifu jsou všechny dostupné všechny funkce. Tarif Free je omezený do počtu 30 rezervací za posleších 30 dní. Kdykoliv však můžete přejít na zcela neomezený tarif Standard.