Často kladené otázky

Marek Smolík

Jmenuji se Marek Smolík a mám mnohaleté zkušenosti v oblasti tvorby a prezentace webových stránek. Specializuji se na redakční systém WordPress a jeho flexibilní vlastnosti, které umožní vytvořit prakticky jakýkoli web.

Pro vytvoření webové stránky na míru používám znalosti HTML5, CSS/CSS3, framework Bootstrap a programování v jazyku PHP. Webové stránky mohu vytvořit na redakčním systému Wordpress nebo statický web bez redakčního systému.

V oboru prezentace a propagací webů na internetu mohu zajistit kompletní servis od grafického návrhu webu až po konkrétní marketingový plán, který zajistí vašemu podnikání to, abyste byli ve světě internetu k nalezení pro vaše potenciální zákazníky.

Pro realizaci všech potřebných úkolů využívám kromě svých vlastních dovedností a zkušeností i služeb dalších ověřených specialistů.

Mohu nabídnout férovou cenu za vytvoření webových stránek, neboť mé ceny za vytvoření webu zahrnují skutečné vynaložené náklady s ohledem na časovou a odbornou náročnost, nikoli náklady na marketing nebo obchodní provize.

recenze od zákazníků

Největší česká komunita v oblasti online podnikání na internetu. Přečíst recenze

© 2019 - firemni-weby.cz - Všechna práva vyhrazena, kopírování jakýchkoliv textů nebo obrázků je bez souhlasu autora zakázáno.