Ceny tvorby webů

Vytvoření webových stránek

Celková náročnost prací pro vytvoření webové stránky na míru je u každého projektu odlišná s ohledem na celkové požadavky každého klienta. Z tohoto důvodu není možné určit cenu za vytvoření webu bez alespoň předběžných informací o požadavcích na výslednou podobu webové stránky.

Pro zjištění orientační ceny za vytvoření webu prosím vyberte níže uvedenou cenovou kalkulačku dle typu webu nebo mne kontaktujte.

Webové stránky s redakčním systémem WordPress

WordPress je celosvětově nejpoužívanější redakční systém, je volně dostupný a nevztahují se k němu žádné platby za jeho používání. Náklady jsou v podobě prací za vytvoření vzhledu webu na míru a nastavení či programování funkcí dle konkrétních požadavků. Redakční systém WordPress je vhodný pro většinu uživatelů na internetu zejména pro jeho flexibilní vlastnosti a široké technické podpoře.

Statická webová stránka

Statický web je webová stránka, která se načítá do webového prohlížeče přímo ze souborů, ve kterých je nakódovaný vzhled webové stránky včetně veškerého obsahu. Náklady na vytvoření tohoto typu webu jsou v podobě prací kódování vzhledu stránek včetně obsahové části . Tento typ webu je velmi nenáročný na kvalitu webhostingu. Je vhodný spíše pro jednoduché informační weby u kterých není vyžadována úprava obsahu webu v administraci webu na běžné uživatelské úrovni.

Internetový obchod

Technické řešení pro internetový obchod je možné realizovat pomocí některého z mnoha již hotových systémů. Prodej na internetu a provoz internetového obchodu je prostředí s vysokou mírou konkurence. Náklady na vytvoření internetového obchodu jsou obdobně jako u běžného webu v podobě návrhu vhodného vzhledu, kódování vzhledu a programování funkcí webu. U nového internetového obchodu je dále potřeba počítat s náklady na marketing.

Úpravy webových stránek

Druh práceCena
Převod webu na jinou doménu nebo webhostingod 300 Kč
Optimalizace rychlosti načítání webuod 500 Kč
Tvorba a úpravy webů450 Kč/h